X

معرفی اجمالی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشكی بینا

بیمارستان چشم پزشکی بینا از سال 1387 با مجوز از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی شروع به کار نموده است. توسعه این بیمارستان طی 2 فاز (تا این زمان) به اتمام رسیده است و با در اختیار داشتن بهترین امکانات درمانی چشم پزشکی و همکاری بیش از 50 نفر از چشم پزشکان مجرب و دانشگاهی کشور توانسته است ظرف این مدت بیش از 95 هزار عمل جراحی مختلف را با موفقیت و رضایتمندی بیماران انجام دهد کـه بعضی از این اعمال در کشور منحصر به فرد می‌باشد.

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشکی بینا همواره تـلاش نموده تا براساس دستورالعمل‌ها و استانداردهای ابلاغی از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ارائه خدمت نماید. این بیمارستان نخستین بیمارستان كشور است كه در سال 1392 موفق به اخذ گواهینامه در اعتباربخشی بین المللی ACI کانادا گردیده است و همچنین براساس استانداردهای اعتباربخشی ملی کشور نیز موفق به دریافت گواهینامه درجه یک گردیده است.

 
 

این بیمارستان تنها بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی منطقه شرق تهران است که توانسته سرویس‌های لازم (پاراکلینیک، خدمات ویژه درمانگاه تخصصی، قلب و عروق، سلامت، تصویربرداری پزشکی دیجیتال از جمله رادیولوژی، سونوگرافی، ماموگرافی، پانورکس و...) برای بیماران را ارائه نماید و علاوه بر بیماران این منطقه، در زمینه توریسم درمانی فعال بوده و بیماران متعددی را از کشورهای همسایه مورد درمان قرار دهد.

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشکی بینا بنا دارد تا در آینده در کنار توسعه کیفیت خدمات مطابق با برنامه تدوین شده توسعه فضای فیزیکی و کمیت خدمات سرامد در ارائه خدمات نوین چشم پزشکی در کشور و منطقه باشد.

DNN