X

آغازین کلام:


سال 1387 آغاز راهی بود برای انجام کارهای بزرگ و موفقیت‌های روز افزون، افتتاح و شروع بکار بیمارستانی با بالاترین کیفیت و استانداردهای روز دنیا به همراه کادری متخصص، متشکل از مجرب ترین پزشکان سرزمینمان بیمارستانی که اولین ثانیه‌های شکل‌گیری آن با مجوزی بود که از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ارائه‌شد، بیمارستانی با پوشش ارائه خدمات تشخیصی و جراحی چشم، در موقعیت مکانی شرق پایتخت.

یک دهه فعالیت و انجام بیش از 95 هزار عمل جراحی موفق به همراه رضایتمندی بیماران، با در نظر گرفتن اینکه برخی از این اعمال در کشور برای نخستین بار صورت گرفته است، باعث شکل گیری ستون‌های محکمی از اعتماد بیماران به این مجموعه‌ی درمانی شده، بطوری که آوازه‌ی آن در استان، کشور و همینطور خارج از مرزهای ایران نیز فراتر رفته و گواه آن استقبال کم نظیر مراجعین از کشورهای هم مرز و همینطور ایرانیان خارج از کشور می‌باشد.

ما در این مرکز درمانی نگاه ویژه‌ای به خدمات تشخیصی و مشاوره‌ای در زمینه‌ی قلب و عروق، سلامت و تصویربرداری پزشکی، دیجیتال، آزمایشات تشخیصی خونی و هورمونی ... نیز داشته‌ایم.

برای دستیابی به این مهم، فاز دوم بیمارستان را در سال 1395 راه اندازی نمودیم تا فضای فیزیکی بیمارستان به 2.5 برابر ارتقا یابد.

هدف ما رفاه بیشتر، درمان باکیفیت و آرامش بیماران بوده و خواهد بود.

ما خواستیم تا خوب تر از همیشه  مشکلاتِ این حوزه را ببینیم، تیزبین‌تر از قبل و با آگاهی کامل قدم برداریم تا به اهداف خود برسیم و بر همین اصل نام بینا را برای مجموعه‌ی درمانی خود انتخاب نمودیم ...

کلام آخر:

یادمان نرود که نظرات شما می‌تواند در بهبود کیفیت خدمات ما به بیماران راه گشا باشد.

با امید روزهای روشن برای تمام بیماران عزیزمان..


پروفسور مصطفی نادری
مدیرعامل بیمارستان چشم پزشکی بینا

DNN